Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai statoil.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

Statoil degviela

Brauc līdz pat 3% tālāk

Ejot līdzi laikam, mēs attīstām savus produktus un pilnveidojam degvielas kvalitāti, lai nodrošinātu vēl efektīvāku dzinēja darbību un panāktu lielāku degvielas ekonomiju. Tālab esam ieviesuši uzlabotu degvielu ar nosaukumu miles, kas ir pieejama visās Statoil degvielas uzpildes stacijās.

miles® benzīna un dīzeļdegvielas sastāvā ir īpašas piedevas, kas sniedz vairākus būtiskus ieguvumus. Neatkarīgā zinātniskās izpētes institūtā veiktie testi ir pierādījuši, ka degvielas miles® un milesPLUS® ļauj līdz pat 3% samazināt degvielas patēriņu gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai.* Tas nozīmē, ka ar miles® var nobraukt garāku ceļu bez papildu izmaksām.

miles

Ar mūsu degvielu miles® brauc līdz pat 3% tālāk

milesPLUS 

Tīrāks dzinējs, lielāka jauda un labāks uzrāviens.

Citi degvielas produkti

Statoil piedāvā arī augstas kvalitātes autogāzi

Degvielas cenas

Apskatīt

Jautājumi un atbildes

Apskatīt

Tuvākā stacija

Meklēt

*Degvielas ietaupījums ir pārbaudīts neatkarīgā pētījumā saskaņā ar ES un industrijas standarta testiem. Pētījumā salīdzinātas degvielas miles ar ES standartdegvielām, kas nesatur piedevas. Faktiskais degvielas ietaupījums var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa, braukšanas apstākļiem un braukšanas stila. Ietaupījums sasniedzams, lietojot degvielu miles pastāvīgi

Aizvērt

Mainīt valodu