Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai circlek.lv. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit!

OK

PRIVĀTUMA POLITIKA – Circle K Europe

1. Kas mēs esam?

Alimentation Couche-Tard ir Kanādā dibināta grupa un pasaules līderis pirmās nepieciešamības preču veikalu nozarē. Eiropā Couche-Tard ar tā Circle K zīmolu ir pirmās nepieciešamības preču veikalu un transportlīdzekļu degvielas mazumtirdzniecības līderis Skandināvijā, Īrijā un Baltijas valstīs, kā arī ieguvis popularitāti Polijā un Krievijā.
 

2. Šī politika ietver

Mums ir publiski pieejamas tīmekļa vietnes un viedtālruņu lietotnes to Eiropas valstu iedzīvotājiem, kurās veicam uzņēmējdarbību. Šajā politikā raksturots, kā mēs apstrādājam personas datus vispārējos tiešsaistes pakalpojumos (Generic Online Services), piemēram, tīmekļa vietnēs un lietotnēs. 
Konkrētiem pakalpojumiem un to pamatā esošajām tīmekļa vietnēm, kas piesaistītas mūsu tīmekļa vietnēm un viedtālruņu lietotnēm, ir īpaši noteikumi un privātuma politikas, kuras varēsiet apskatīt un apstiprināt, ja izvēlēsities lietot konkrēto tīmekļa vietni vai pakalpojumu. Personas dati, kas tiek apkopoti un lietoti autentificētajos tiešsaistes pakalpojumos (Authenticated Online Services), piemēram, mūsu lojalitātes programmās EXTRA Club un Circle K ID, tiek apstrādāti saskaņā ar EXTRA Club un Circle K ID programmu noteikumiem. Pilnu privātuma politiku un noteikumus varat atrast šeit: [saite].
Jebkādi iFrame vai pārvirzīšanas tagi atbilst mūsu privātuma politikai, ja vien nav noteikts citādi.
Trešo personu pakalpojumi un sociālie tīkli, kuros piedalāmies (piemēram, Facebook), tiek pārvaldīti ar attiecīgo pakalpojumu privātuma politikām. 
 

3. Ko mēs darām?

a. Kādus datus mēs apkopojam?
Vispārējie tiešsaistes pakalpojumi. Mēs apkopojam informāciju, ko lietotājs aktīvi sūta mums ar mūsu tīmekļa vietņu, lietotņu un pakalpojumu starpniecību, piemēram, vārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs arī apkopojam datus par lietotāju saskarni ar mūsu tīmekļa vietnēm un lietotnēm. Turklāt mēs arī ievācam informāciju no jūsu datora vai ierīces, piemēram, jūsu IP adresi, izmantoto pārlūkprogrammu un valodas iestatījumus. Šos datus apkopo pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Google Analytics Solutions, bet ne tikai. Ar jūsu atļauju lietotnes sniedz jums atrašanās vietas pakalpojumus, piemēram, tuvākās Circle K stacijas meklēšanu vai izseko jūsu maršrutu un sūta jums paziņojumus.
 
b. Kā mēs izmantojam datus?
Vispārējie tiešsaistes pakalpojumi. Informācija, ko mums aktīvi sūta lietotājs (piemēram, vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek izmantota, lai, piemēram, sazinātos ar lietotāju. Dati par to, kā lietotājs izmanto mūsu tīmekļa vietnes un lietotnes, tiek apkopoti statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes un lietotnes, un parādītu pielāgotu saturu.
 
c. Trešo personu pakalpojumi (Third Party Services)
Tīmekļa vietnēs un lietotnēs tiek izmantoti pakalpojumi, piemēram, Google Analytics Solutions (bet ne tikai), lai izsekotu lietotāju darbības. Mēs izmantojam Google, Facebook u. c. trešo personu pakalpojumus, lai apkopotu anonīmus datus un izmantotu tos atbilstošāku reklāmu piedāvājumam.
 
d. Sīkfaili un apkopotie vai anonīmie dati
Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnēs un pakalpojumos dažādos veidos, identificējot lietotājus kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz mums uzlabot jums sniegtos pakalpojumus, piemēram, neļaujot jums vēlreiz ievadīt informāciju, ko jau esat ievadījis. Sīkfailu lietošana palīdz mums arī reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par to, kā lietotāji izmanto Circle K pakalpojumus. Mēs izmantojam statistiku, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietņu, lietotņu un pakalpojumu kvalitāti, kā arī veidotu lietotājam pielāgotu saturu ar reklāmu palīdzību. Mūsu lietotnēs izmantojam Identifier for Advertising (IDFA) iOS operētājsistēmai un Google Advertising ID (AAID) Android operētājsistēmai. Visi šie dati tiek apkopoti anonīmi, tas nozīmē, ka mēs nevaram savienot datus ar individuālu lietotāju vai autentificētu lietotāju, kas pieteicies vietnē ar mūsu tiešsaistes autentifikācijas pakalpojumu. 
 

4. Jūsu tiesības un izvēle

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi mūsu rīcībā esošajai informācijai par jums. Tomēr pirms šādas informācijas sniegšanas mums jāpārliecinās par to, ka zinām, kas esat. Ja vēlaties pieprasīt piekļuvi saviem datiem, lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas centru: [kontaktadrese].
Ja pārlūkojat tīmekli un nevēlaties, ka laikā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, par jums tiek apkopoti personas dati iesakām aktivizēt privātās pārlūkošanas režīmu jūsu pārlūkprogrammā. Ja lietojat mūsu lietotni, varat izdzēst lietotni no viedtālruņa (jo piekrītat mūsu privātuma politikai, lietojot mūsu lietotni). 
 

5. Šīs politikas atjauninājumi

Mēs periodiski varam atjaunot šo politiku. Mūsu tīmekļa vietņu apmeklētājiem tīmekļa vietnē vienmēr pieejama atjaunota privātuma politika. Lietotnes lietotājiem vienmēr pieejama atjaunota politika App Store un Google Play veikalos. 
 

6. Atrunas un citi noteikumi

Circle K piedāvā jums šos pakalpojumus bez maksas uz faktiskās situācijas pamata, bez jebkādām garantijām vai nodrošinājuma. Circle K var izvēlēties slēgt un/vai pārtraukt šo pakalpojumu sniegšanu jebkurā laikā, ja iespējams, paziņojot 30 dienas iepriekš. Paziņojums tiks publicēts Circle K tīmekļa vietnē.
Eiropas Circle K darbība tiek vadīta no Oslo, Norvēģijā, un darbības un personas datu apstrāde, ko veic Circle K AS tiek veiktas saskaņā ar Norvēģijas tiesību aktiem. Valstu filiāles darbojas saskaņā ar to valstu likumiem, kurās tās atrodas.
 

Aizvērt

Mainīt valodu